Hakkımızda

Mavi Deniz Boutique Hotel'in ardından değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Mavi Deniz Konuk Evi'nde sizlerle buluştuk. Ege ile Akdeniz'in buluştuğu Hisarönü Körfezi'nde sakin bir gölü andıran Selimiye'de bugüne kadar yaşadığınız en huzurlu tatile hazır olun.

Mavi Deniz Konuk Evi; köy merkezine yakın konumunda olmasıyla birlikte aynı zamanda huzurlu, sakin bir tatil ortamı sunmaktadır. Köy merkezine sadece 400 metre uzaklıkta bulunan Mavi Deniz Konuk Evi, kendi özel plajı olan Mavi Deniz Plajı'na ise 1 km uzaklıktadır. Yürüyerek 15 dakika, aracınız ile 4 dakika sürmektedir.

Mavi Deniz Konuk Evi, olağanüstü temiz denize sahip kendi plajında ve iskelesinde misafirlerine dinlenme ve romantik bir akşam yemeği imkanı sunmaktadır. Denize sadece 100 metre mesafedeki konuk evi, yeşil bahçesi ve temiz havası ile doğal köy ortamını olduğu gibi korumaktadır. Mutfağımızda mümkün olduğu kadar köyümüzde yetiştirdiğimiz taze sebzeler kullanılmaktadır.

Doğal yapısı değiştirilmemiş ortamda yer alan Mavi Deniz, gürültüsüz sakin bir tatil olanağı yanında, akşamları milyonlarca yıldızın altında romantik akşam yemekleri sunmaktadır Ege’nin bilindik mutfak zenginliği ile.. Zengin köy kahvaltımız mutlu bir tatil gününün keyifli başlangıcıdır.

Genç bir aile işletmesi olan Mavi Deniz Konuk Evi, Mavi Deniz Boutique Hotel ile birlikte daha çok misafirimizi mutlu etmek için çalışmaktadır. Misafirlerimizin mutluluğu, mutluluğumuzdur. Hoşgeldiniz...